Ota yhteyttä

Anna palautetta

Sipsit, maissinaksut ja snacksit ovat meille sydämen asia, ja siksi haluamme kuulla juuri sinun mielipiteesi. Kysy, kommentoi, kerro ajatuksesi ja ideasi. Toivomme, että sait hymyn huulillesi ja vietit iloisen hetken tuotteidemme kanssa!

Anna palautetta

Reklamaatiot

Jos kohdallesi osui virheellinen tuote, niin lähetäthän meille tuotteen ja pakkauksen postitse maksuttomana asiakaspalautuksena tai vastaavan valokuvan ja tuotetiedot alla olevasta linkistä. Säilytä kuitenkin tuote pakkauksineen, kunnes olemme olleet sinuun yhteydessä. Näin pystymme selvittämään parhaiten mahdollisen virheen syyn. Haluamme, että olet tyytyväinen ja saat hyvän mielen.

Asiakaspalautus on maksuton, eikä postimerkkiä tarvita.

Kirjoita kuoreen:
ASIAKASPALAUTUS
Real Snacks Oy
Tuotetie 1
92930 PYHÄNTÄ

Reklamaatiot

Henkilökunta

Toimitusjohtaja

Arja Kastarinen

Puhelin

+358 40 7306 088

Sähköposti

arja.kastarinen@realsnacks.fi

Tehdaspäällikkö

Jukka Kivioja

Puhelin

+358 40 5133 155

Sähköposti

jukka.kivioja@realsnacks.fi

Tuotantopäällikkö

Jaakko Ristinen

Puhelin

+358 40 543 5427

Sähköposti

jaakko.ristinen@realsnacks.fi

Myynti- ja laatukoordinaattori

Saara Kotisaari

Puhelin

+358 400 602 434

Sähköposti

saara.kotisaari@realsnacks.fi

Myyntipäällikkö

Ilpo Luukkonen

Puhelin

+358 400 640 609

Sähköposti

ilpo.luukkonen@realsnacks.fi

Media- ja myyntiassistentti

Antti Kinnunen

Puhelin

040 8668 020

Sähköposti

antti.kinnunen@realsnacks.fi

Tilaukset

Puhelin

0400 602 434

Sähköposti

myynti@realsnacks.fi