Ota yhteyttä

Anna palautetta

Sipsit, maissinaksut ja snacksit ovat meille sydämen asia, ja siksi haluamme kuulla juuri sinun mielipiteesi. Kysy, kommentoi, kerro ajatuksesi ja ideasi. Toivomme, että sait hymyn huulillesi ja vietit iloisen hetken tuotteidemme kanssa!

Anna palautetta

Reklamaatiot

Jos kohdallesi osui virheellinen tuote, täytä tuotetiedot alla olevasta linkistä. Säilytä myös tuote pakkauksineen, kunnes olemme olleet sinuun yhteydessä. Mahdollisesti pyydämme lähettämään sen meille tarkempaa tutkimista varten. Näin pystymme selvittämään parhaiten mahdollisen virheen syyn. Haluamme, että olet tyytyväinen ja saat hyvän mielen.

Reklamaatiot

Henkilökunta

Toimitusjohtaja

Sanna Kittelä

Puhelin

+358 45 128 9347

Sähköposti

sanna.kittela@fodelia.fi

Tehtaanjohtaja

Topias Kinnunen

Puhelin

+358 40 8668 005

Sähköposti

topias.kinnunen@realsnacks.fi

Myyntijohtaja

Lotta Sillantaka

Puhelin

+358 40 534 3315

Sähköposti

lotta.sillantaka@fodelia.fi

Ostopäällikkö

Jukka Kivioja

Puhelin

+358 40 5133 155

Sähköposti

jukka.kivioja@realsnacks.fi

Tuotantopäällikkö

Jaakko Ristinen

Puhelin

+358 40 543 5427

Sähköposti

jaakko.ristinen@realsnacks.fi

Tuotekehityspäällikkö

Anna Sillankorva

Puhelin

+358 40 535 1083

Sähköposti

anna.sillankorva@realsnacks.fi

Laatupäällikkö

Saara Kotisaari

Puhelin

+358 400 602 434

Sähköposti

saara.kotisaari@realsnacks.fi

Avainasiakaspäällikkö

Mirtta Porkka

Puhelin

+358 400 931 903

Sähköposti

mirtta.porkka@fodeliaretail.fi

Junior Key Account Manager

Antti Kinnunen

Puhelin

040 8668 020

Sähköposti

antti.kinnunen@realsnacks.fi

Myynti

Myyntijohtaja

Lotta Sillantaka

Puhelin

+358 40 534 3315

Sähköposti

lotta.sillantaka@fodelia.fi

Kenttämyyntipäällikkö

Mirtta Porkka

Puhelin

+358 400 931 903

Sähköposti

mirtta.porkka@fodeliaretail.fi

Etelä-Suomi

Niko Grönroos

Puhelin

+358 400 665 588

Sähköposti

niko.gronroos@helsingin.fi

Länsi-Suomi

Elina Olshin

Puhelin

+358 40 824 8296

Sähköposti

elina.olshin@pernionliha.fi

Pohjois-Suomi

Antti Kinnunen

Puhelin

+358 40 866 8020

Sähköposti

antti.kinnunen@realsnacks.fi

Tilaukset

Puhelin

040 8668 020

Sähköposti

myynti@realsnacks.fi

Oikia-myymälä

Juustoportti Kärsämäki

Haapajärventie 1
86710 Kärsämäki

AVOINNA
ma–la 06.00–22.00
su 08.00–22.00

Laskutustiedot

Laskutusosoitteemme 04.11.2022 alkaen.

Nimi: Real Snacks Oy
Y-tunnus: 1732469-3
Verkkolaskuosoite: 003717324693
Välitystiedot
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Oikia on osa Fodelia-konsernia

Vieraile sivustolla